Шахраї 4790 7299 1344 1911 Симоненко Владислав

AnnaShulzhenko 15 вересня 2022, 10:59
Доброго дня. Зіткнулась з такою проблемою при замовленні взуття в інстаграмі, назва магазину @leboutique.dnipro. Сторінка оформлена добре, підписників 14тис., оператор відповідає швидко, фото взуття надає. Оформила замовлення, сплатила за реквізитами картка ощадбанку 4790 7299 1344 1911 Симоненко Владислав. Мені повідомили, що кошти надійшли, очікуйте на відправку. Через декілька днів я знову написала, щоб дізнатися, коли буде відправка, а у відповідь тиша. І мене заблокували.
Прошу працівників ощадбанку звернути на це увагу та припинити це шахрайство.
15 вересня 2022, 11:29
Добрий день. В даній ситуації рекомендуємо звернутися до правоохоронних органів для подання відповідної заяви.

19036256
19036256
15 вересня 2022, 13:51
AnnaShulzhenko, банки не звертають на таке уваги, та не можуть и не припиняють таке шахрайтво.Це не входить в їхню компетенцію.Це може зробити тільки поліція.
julieart
julieart
16 вересня 2022, 17:13
Как же хорошо, что у меня появились сомнения и я решила проверить номер карты в гугле, и попала на ваш отзыв!!! Огромное спасибо, я несколько часов думала заказывать ли сапожки, и отзывы есть вроде бы, и подписчиков много, но внутренний голос подсказывал что не так что-то…
Oksana2009
Oksana2009
20 вересня 2022, 12:34
Аналогічна ситуація за цими ж реквізитами 4790 7299 1344 1911 , але інша сторінка магазину взуття в Інстаграм https://instagram.com/masha.shoes.room?igshid=YmMyMTA2M2Y= Якщо хтось може, то поскаржіться на ці облікові записи, щоб інстаграм заблокував їх хоча б і не обдурювали людей

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Шахраї 4790 7299 1344 1911 Симоненко Владислав