Роблять все, щоб від них переходили в інші банки

Cler13 12 вересня 2022, 16:25
Карточку нещасну роблять 10 робочих днів. 2 тижні, Карл. Чому в Приваті це займає максимум 5 хвилин? Закрили кредитки. Люди готові брати кредит, бо виїхали з окупованої території і буквально все доводиться купляти, від спіднього і до холодильника! Знову ж таки провести аналогію з Приватом! Відділення конкретне не називаю, бо весь цей банк — *** !!! Не здивуюся, якщо вони і досі співпрацюють з сбербанкой фашистської рососії!
12 вересня 2022, 17:07
Добрий день. Якщо ви відкриваєте іменну карту або ж здійснюєте перевипуск вашої старої карти то термін її доставки до 14 календарних днів, та в період воєнного стану термін може бути трохи більшим. Якщо ж ви вперше відкриваєте неіменну карту, то співробітники банку зможуть її вам оформити всього лише за10-15 хвилин. Зі сбербанком ми ніколи не співпрацювали.

Cler13
Cler13
12 вересня 2022, 18:27
Так отож. Інші банки працюють швидше. Набагато швидше. Мені вже байдуже. Я дочекаюся завершення дії депозитів і закрию картки в вашому банку. Ви не вмієте працювати з клієнтами. Сподіваюся — хоч хтось перед тим, як відкривати у вас якісь рахунки, прочитає відгуки. На рахунок співпраці з сбербанкой хай розбираються компетентні органи. Мені пох. P. S. За кредити нема чим виправдовуватися, крім війни? Чи це теж збій і ви працюєте над цим?
Jokets
Jokets
14 вересня 2022, 4:33
А чем возвращать деньги собрались? И почему вообще банк должен по вашему мнению кредит давать? Это не ваши деньги, а их.
SergeyNina
SergeyNina
12 вересня 2022, 20:43
Именная карта у всех банков 5−14 дней. Зачем они нужны (именные карты) я не знаю.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Роблять все, щоб від них переходили в інші банки