Ощадбанк не повертає кошти

cernaatatana 7 вересня 2022, 9:15
Ще 21.07.2022 знімала кошти в банкоматі іншого банку, кошти списані, в банкоматі сталася «помилка», кошти не видані. 25.07.2022 звернулася до відділення Кіровоградське ТВПВ 10010/0148, написала заяву. На мої числельні звернення на гарячу лінію банку та на саме відділення — інформації щодо стану розгляду моєї заяви — нуль. Сьогодні 43-й день з дати написання заяви. Згідно ЗУ «Про звернення громадян» — звернення розглядаються протягом 30 днів, якщо потрібен додатковий час на розгляд — максимально додатково 15 днів — заявника мають про це повідомити. Мене мало того що ніхто не повідомив ніяким способом, ще й не можуть надати хоч якусь інформацію! Банк залишив мене без місячної заробітної плати в умовах війни, на яку я розраховую кожного місяця! Тепер ені довелося «зализити» в кредит, хто мені компенсує відсотки, які я тепер маю сплатити? Банк просто на всі 100% дотримується чинного законодавства.
7 вересня 2022, 10:07
Добрий день. Якщо банкомат іншого банку не видав вам кошти з карти Ощадбанку, то розглядом заявки та поверненням коштів займається міжнародна платіжна система. Термін розгляду становить не менше 45 календарних днів і нажаль ніяк не залежить від банку.

cernaatatana
cernaatatana
7 вересня 2022, 11:00
Вкажіть, будь-ласка, посилання на нормативні чи законодавчі акти, якими це встановлено — що розглядом заявки та поверненням коштів займається міжнародна платіжна система.
Jokets
Jokets
8 вересня 2022, 8:41
Какие законы и акты? Вы наркоман или да? У нас нету и не может быть таких актов потому что это Не мы говорим как работать будут платежные системы, А ОНИ банкам говорят.