Нав’язування непотрібної страховки

Vvv99 3 вересня 2022, 15:41
Доброго дня. Звернулася до ОЩАДБАНК м. Київ, вул. Закревского, 93А, для оформлення пільгової карти киянина. Працівник банку мені озвучила, що для того, щоб оформити карту киянина, обов’язковою умовою є оформлення страховки. Я запитала, чи можу я відмовитися, бо страховка мені не потрібна. Мені відповіли, що без цієї страховки, мені не оформлять карту киянина, і що я маю право звернутися до іншого банку. Дивне спілкування з клієнтами як на мене… Отже, я була змушена заплатити за непотрібну мені страховку вартістю 150 грн. Через кілька днів, я зателефонувала на гарячу лінію ОЩАДБАНКу, де мені відповіли, що оформлення страховки не є обов’язковим, а лише власним бажанням клієнта. Тепер звернуся до Нацбанку, нехай разберуться, на яких підставах працівники банку на Закревского 93А вводять в оману клієнтів.
5 вересня 2022, 12:15
Добрий день.
При відкритті нового рахунку ви дійсно можете обирати самостійно чи бажаєте відкривати страховку чи ні. Приносимо вибачення за повідомлення неправдивої інформації співробітниками банку. Обов'язково проведемо роботу із працівниками відділення, для того щоб в майбутньому не виникало таких ситуацій

Vvv99
Vvv99
5 вересня 2022, 21:42
В такому разі, вимагаю повернення сплачених мною коштів. Роботу з працівниками банку проведіть, так як люди від некомпетентності ваших працівників страждати не повинні. Чекаю зворотнього зв’язку.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Нав’язування непотрібної страховки