Нет P2P переводов

DENz1 26 серпня 2022, 0:39
Не смотря на постановку НБУ, что граждане могут перечислять деньги заграницу в эквиваленте 30000 грн мес с гривневых карт и 100 000 с валютных в банке этой услуги нет, хоть банк и государственный. В итоге государственный банк не выполняет то, что гарантирует это государство.
OschadbankUA 26 серпня 2022, 8:16
Доброго дня.
Банк дотримується чинного законодавства України а також рішень та постанов НБУ. Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ваше ПіБ, номер телефону та опишіть детальніше про ситуацію, яка склалась.

DENz1
DENz1
9 вересня 2022, 10:35
Мне кажется в описании и так всё написано. И касается это не только меня, а абсолютно всех клиентов банка.
Не исполняется постановление НБУ № 18 від 24.02.2022: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0018500−22/conv#n2
А именно П. 14 п.п. 9 и 9.1
14. Уповноваженим установам забороняється здійснювати транскордонний переказ валютних цінностей з України/переказ коштів на кореспондентські рахунки банків-нерезидентів у гривнях/іноземній валюті, відкриті в банках-резидентах, уключаючи перекази, що здійснюються за дорученням клієнтів, крім випадків здійснення:
9. на суму в еквіваленті до 100000 гривень уключно на календарний місяць з усіх рахунків фізичної особи — клієнта банку, відкритих в іноземній валюті…
9.1 на суму в еквіваленті до 30000 гривень уключно на календарний місяць з усіх рахунків фізичної особи — клієнта банку, відкритих у національній валюті…