Сервіс на нулі

zhakhalov 22 серпня 2022, 18:15
У нас бабуся знаходиться на окупованій території в Запорізькій області. Хочемо оформити їй допомогу від міжнародних організацій, для виплати потрібен IBAN рахунок.
Додаток на телефоні у неї не працює, а авторизуватися на сайті або в чат-ботах через її номер телефону не можемо, бо до неї не приходять SMS-повідомлення з кодом.
Хотіли якось дізнатися її номер IBAN. Написали на пошту, прийшов лист, що потрібно зв’язатися з контакт центром. Дзвонимо по номеру телефону 0 800 210 800, там відповідає бот. Замовили дзвінок через телеграм-бота і описали в ньому суть питання.
Передзвонила дівчина, я їй пояснив, яка у нас проблема. Вона розпочала відповідати і її постійно перебивало, я не почув жодного її слова. Після мого прохання повторити, бо я нічого не зрозумів, через перебої зв’язку, слухавку просто кинули. На цьому історія закінчилася. IBAN ми так і не дізналися.
OschadbankUA 23 серпня 2022, 7:47
Доброго дня.
Отримати інформацію щодо IBAN клієнт може в Ощад 24/7(якщо така можливість є), по дзвінку до контакт-центру або самостійно на сайті банку https://www.oschadbank.ua/kalkulator-rahunku-u-formati-iban
Якщо з усіх перелічених варіантів вам підходить лише отримання інформації через оператора, тоді необхідно повторно залишити заявку на зворотний зв'язок або зателефонувати 0800-210-800 та повідомити голосовому помічнику про необхідність з'єднання з оператором.

22 серпня 2022, 18:27
«Додаток на телефоні у неї не працює, а авторизуватися на сайті або в чат-ботах через її номер телефону не можемо, бо до неї не приходять SMS-повідомлення з кодом»

Уверен, что у вашей бабушки телефонный номер на предоплате,
а значит вы без особых проблем сможете получить новую сим-карту
с бабушкиным номером на подконтрольной Украине территории.

Ну, а дальше и так всё понятно…

22 серпня 2022, 18:38
Якщо отримати нову сім-карту з її номером телефону на підконтрольній території, вона зможе продовжувати користуватися цим номером?

Що далі вам зрозуміло, не зрозуміло мені.
Дзвінок і звернення банк може перевірити, якщо ви натякаєте, що історія видумана.
19036256
19036256
22 серпня 2022, 18:43
А нулевой сервис при чём?Окупанты отключили мобильную связь,которую банк не имеет возможности восстановить.
22 серпня 2022, 18:46
Мається на увазі дзвінок від працівника банку. На моє прохання повторити інформацію, бо я не почув жодного слова (через перебої зі сторони працівника кол-центру) слухавку просто кинули і не перетелефонували.
22 серпня 2022, 19:12
Zhakhalov

Ответьте на простой вопрос — ваша бабушка сейчас пользуется
мобильной связью с финансового номера телефона — ДА или НЕТ?

22 серпня 2022, 20:23
Зв’язок лише через Whatsapp і з перебоями.
22 серпня 2022, 20:28
«Whatsapp і з перебоями.»

Вопрос был о мобильной связи,
а не о домашнем интернете через вай-фай…

Если связь по GSM-каналу отсутствует,
то сим-карта бабушке ещё долго не будет нужна,
а значит вы её можете получить и всё оформить…