Неналежне ставлення до людей з окупованих територій

4542 3 серпня 2022, 18:51
Моя мати живе в донецькій області, окупованій з 2014 року. Приїхала до мене у м. Дніпро і оформила справку переселенця, пенсію на карту ощадбанку. Коли розпочалась війна, зв’язок водафон зник і мама більше не може користуватися своїми коштами через ощад 24, тому що повідомлення підтвердження приходило на номер водафону. Тепер ми дізнаємося, що можна перевести ці смс підтвердження на вайбер, але карта банку повинна бути відкрита не в Дніпрі… У мене складається враження, що ощадбанк співпрацює з окупантами. Бо там на окупованих територіях деякі ділки за гроші знімають людям кошти з карт ощаду, у мене питання — ЯК??? Як це може бути??? Людина не може зняти свою пенсію, бо ощад робить все можливе, щоб це було неможливо. А окупанти там можуть… Риторичне питання, так ощадбанк??? Ніколи нікому не пораджу заводити рахунок в ощаді, ба більше і вся моя сім'я не має довіри, бо в складній ситуації банк показав себе, як неспроможний, непрофесійний… розчарування
4 серпня 2022, 16:49
Добрий день. Якщо у клієнта відсутня можливість отримати код підтвердження операції на фінансовий номер телефону, то ніхто і ніяким чином зняти кошти на тимчасово окупованих територіях не зможе.

Клієнти завжди мали мжливість налаштувати альтернативні способи входу та підтвердження операцій в додатку. На жаль, до 24 лютого далеко не всі клієнти виявили бажання скористатися такою можливістю. Тепер справді додалась можливість отримати код у Вайбер, доступно це клієнтам, чиї рахунки відкриті на тимчасово окупованих територіях.

5 серпня 2022, 20:14
Моя мати проживає на окупованій території з 2014 року. І там не було можливості відкрити рахунок, вона відкрила його в Дніпрі, бо тут було де жити і ходити по госструктурах 2 тижні. А ви все знаете, про то, як там знімають гроші шахраї зараз на окупованих територіях і чому люди з початку ковіду теж не можуть виїхати звідти. То наразі підло викручуетесь, бо не хочете, щоб пенсіонер з окупованих територій отримав свою копійку. Ганьба ощад

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Неналежне ставлення до людей з окупованих територій