Нема продовження карток як у інших банках під час воєного стану

0st0r0zhn0 19 липня 2022, 16:37
Мої старенькі родичі закордоном. В обох спливає термін пенсійних карток в серпні цього року. Приїхати додому нема змоги, бо в них оформлен захист там, і повернувшись сюди вони втратять там і житло, і соцдопомогу і все те що волонтери допомгли зробити. Також вони бояться повертатися, бо житло поряд з зоною бойових дій. Там де воні живуть їм потрібна готівка, мало хто приймає картки або там де приймають там дорожче все, живуть в селі простому. Тепер Ощадбанк говорить що заблокує їм картки та їх пенсійні посвідчення зажує банкомат. Переслати готівку через банк в валюті їм я також не можу, і якщо чесно то не знаю як довго я зможу їм виплачувати замість ПФ. Що їм робити — не знаємо. Бо соцдопомоги там ледь-ледь є на саме необхідне, а от наприклад на медичне обслуговування або інший форс-мажор нема. Повертатися додому також небезпечно. Незрозуміло чому інші банки продовжили термін дії карток термін яких спливає під час війни, а Ощадбанк ні. Дуже прикро та соромно за отакий вот «банк». Тепер людям похилого віку треба знову їхати додому, тілько щоб отримати картку в відділені Ощадбанку, яку автоматично перевипустили в місті яке обстрілює Росія. Це жах, а не банк.
OschadbankUA 20 липня 2022, 8:28
Доброго дня.
Банк продовжив термін дії карток, що закінчувалися до 01.08.22. Продовження відбувалося автоматично і клієнтам не потрібно було звертатися до установ банку чи виконувати будь-які інші дії. На сьогоднішній день нової інформації щодо карток, що закінчуються ще не надходило. Як тільки вона буде ми обов'язково повідомимо клієнтів на своєму сайті.
У випадку, якщо продовження карток не буде клієнт або довірена особа (за умови наявності довіреності в останньої) має звернутися до банку для замовлення нової карти.

Jokets
Jokets
20 липня 2022, 5:25
А когда выезжали по пути в банк заглянуть и уточнить или позвонить спросить не?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Нема продовження карток як у інших банках під час воєного стану