Кража грошей

Vladmyr 18 липня 2022, 19:14
Доброго дня, я Бондаренко Володимир Михайлович,
мені двічі було перераховано гроші з Іспанії. Одного разу виплата відбулася на гривневу зарплатну картку, після того, як гроші не були отримані, звернувся за допомогою на гарячу лінію, отримав пораду відкрити рахунок у євро онлайн та запросити оплату, як SWIFT-переказ. 28.06.2022 були перераховані гроші на мою карту з Іспанії, як SWIFT — переказ. Через кілька днів звернувся на гарячу лінію, дізнатися, чому гроші не зайшли на рахунок, отримав відповідь, що на обробку SWIFT — переказу потрібно 14 робочих днів. 28.06.2022 були перераховані гроші на мою карту з Іспанії, як SWIFT — переказ. Через кілька днів звернувся на гарячу лінію, дізнатися, чому гроші не зайшли на рахунок, отримав відповідь, що на обробку SWIFT — переказу потрібно 14 робочих днів. Сьогодні на гарячій лінії повідомили, що оскільки не була замовлена ​​в онлайн-кабінеті квитанція на SWIFT-переказ, гроші не будуть отримані. Вимагаю отримання коштів, що були перераховані на мій рахунок. Обидва платежі не повернулися також відправнику до Іспанії, таким чином гроші просто привласнил Ощадбанк.
OschadbankUA 19 липня 2022, 11:58
Доброго дня.
Описану вами ситуацію перевіримо та надамо зворотний зв'язок.