скарга на роботу відділення у Дніпрі

gavrilovskaya 16 липня 2022, 17:54
Я звернулася15.07.2022 у від. № 10003/0240 для отримання переказу (субсідії 74,58 грн)Касиром мені було відмовлено у зв’язку з тим, що в переказі було вказано дані старого паспорту, але ІПН та прописка були вірні. Ідентифікація в Україні здійснюється по ІПН, який присвоюється один раз, а паспот може змінюватися. Нач.від., представилася Аханова Олена Валеріївна (бейдж був відсутній) була не налаштована на допомогу. На прохання зв’язатися з юристами центр. офісу-відмовила, сказала «Вам треба їдьте до центр.офісу та консультуйтеся».Альтернативи по вирішенню питання запропановано не було.
Я звернулася на Вашу горячу лінію і спеціалист по переказам відповіла, що згідно з інструкцією НБУ, банк не може видати переказ. На питання № інструкції, спеціалист не зміг назвати не тільки пункт, а навіть № інструкції. Отож в мене виникли сумніви щодо компетенції Ваших співробітників. Звернувшись в Приватбанк та МТБ Банк, мене запевнили, що при відкритті поточного/ карткового рахунку такий переказ зарахується та клієнт- отримувач може скористатися коштами.
Інші Держави приймають біженців без ку відмовляють в отриманні 74,58 грн!!!, без посилання на інструкції, яких Вони мабудь не знають.
Дуже прикро, що в великому державному банку, працюють такі некомпетентні співробітники.
OschadbankUA 18 липня 2022, 9:44
Доброго дня.
Основним документом для ідентифікації особи виступає паспорт. Оскільки він відрізняється від даних переданих в УПСЗН співробітник вимушено вам відмовив в видачі коштів.
Для отримання цього переказу вам потрібно буде звернутися до УПСЗН та подати інформацію щодо нових паспортних даних. Після їхньої актуалізації ви зможете отримати переказ.

16 липня 2022, 18:25
Документом, удостоверяющим личность
является не справка с инн-кодом, а паспор гражданина Украины…

После замены паспорта могли бы и сообщить в отдел субсидий о получении нового паспортного документа…
16 липня 2022, 18:39
Я би обов’язково повідомила відділ субсідій в м.Харкові, де я зареєстрована, але як ВПО знаходжуся в м.Дніпро та доїхати до Харкова не маю можливості. В той же час мені вже неоднарозово видавали такі перекази в іншому відділенні Ощадбанку і питань не виникало.
16 липня 2022, 18:42
Я надавала паспорт громодянина України, але новий (ІD) та показувала копію старого.
16 липня 2022, 21:27
«Копия» (то есть это обычная ксерокопия) старого паспорта не имеет юридической силы. Вы бы еще туалетную бумагу принесли на которой нацарапали бы данные своего «старого паспорта» и требовали бы выплатить вам деньги по этой бумаге
16 липня 2022, 18:47
Неужели так тяжело было взять новый паспорт и зарегистрировать на его данные ? БАНК АБСОЛЮТНО ПРАВ !!! ИНН не является документом , удостоверяющим личность
Jokets
Jokets
18 липня 2022, 9:29
С каких это пор ИНН документ подтверждение личности, а не паспорт? И вам ещё хватает наглости писать отзыв о том, что банк плохой

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / скарга на роботу відділення у Дніпрі