Банкомат не додає кошти

13.07.2022року об 11.17год. я провела транзакцію по знятю коштів в банкоматі, розташованому по вул. 23 Серпня, 38 у м. Татарбунари Одеської області. В результаті проведення операції банкомат видав мені суму меншу за замовлену на 500гривень, а в смс повідомлені, яке прийшло мені на телефон було вказано, що мені видано саме ту суму, яку я замовляла, але по факту банкомат обдурив мене на 500грн. Дочекавшись, доки закінчиться обідня перерва у банку, я звернулась до оператора, яка прийняла у мене заяву та на мої запитання повідомила, що факт невидачі банкоматом мені повної суми буде встановлено у ході чергової інкасації у м. Татарбунари за адресою: вул. 28 Серпня, 38 у тому випадку, якщо у банкоматі будуть виявлені лишки на суму 500грн., а розслідування буде проводити служба безпеки банку протягом 41 доби. До того ж ніякої комісії на час інкасації створено не буде. Тобто, я так розумію, що наявність лишків у банкоматі і повернення мені коштів залежить саме від совісті інкасатора. А що мені робити, якщо кошти, які я сьогодні хотіла зняти потрібні мені сьогодні і зараз? Це мої гроші і мене не цікавлять технічні питання та обслуговування банкомату. Навіщо розтягувати у часі питання про повернення мені моїх грошей? І ще мене хвилює такий нюанс- втановлювати наявність чи відсутність лишків у банкоматі буде інкасатор за місцем розташування банкомату, а приймати рішення працівник служби безпеки банку, який навіть не знає, де знаходиться м.Татарбунари. І на скільки об'єктивне буде то рішення? Щось дуже зневажливо банк відноситься до своїх клієнтів. Чекаю на повернення моїх грошей якнайскорше. Не вірю більше Ощаду.
13 липня 2022, 17:03
Доброго дня. Перш за все, перепрошуємо за незручності. Результат розслідування ніяк не залежить ні від совісті інкасатора (він в принципі не займається розслідуванням), ні від географічних знань працівника служби безпеки. Є встановлена процедура, відповідно якої вся інформація чітко фіксується, щоб уникнути будь-яких непорозумінь. Тому якщо кошти не було видано, їх зарахують на ваш картковий рахунок.

Sergey62
Sergey62
15 липня 2022, 14:49
Доброго дня. Інколи таке трапляється. У мене була трохи інша ситуація, але подібна, десь років чотири тому назад. При поповненні банківської картки готівкою через термінал виникла помилка і гроші термінал привласнив не зарахувавши на картковий рахунок. Писав заяву і термін повернення мене теж тоді здорово обурив (занадто великий). Але насправді гроші зарахували на мою картку через тиждень. Термін вказується максимальний. Отож сподівайтесь, що Вам теж повернуть кошти значно раніше.
achichuga
achichuga
16 липня 2022, 0:25
Стандартная ситуация , ничего сверх естественного здесь нет . Правда удивил регламент в 41 день , это конечно слишком . 3 дня это еще приемлемо ! А зачем больше ?
Инкассировали банкомат , сдали сумку в кассу пересчета , кассир выявил излишек , по заявке понятно кому он принадлежит , деньги зачислить в этот же день !
Ощаду действительно нужно наконец-то стать — клиентоориентированным банком , а не просто совковой сберкассой !!!