Ощадбанк шахрайські дії

YaroslavM89 4 липня 2022, 14:48
Відправив кошти за допомогою сервісу TransferGo в валюті долар на рахунок Ощадбанку що також відкритий в валюті долар. Перш ніж перерахувати кошти працівники не відомо з якої причини конвертували долар в євро і з євро знову в долар. Вирахували все що тільки можливо і з 4600 доларів зняли майже 600. При умові що мали лише вирахувати 1%, а саме 46 доларів.
4 липня 2022, 17:10
Доброго дня. Не банк визначає, в якій валюті буде надходити запит. Банк лише проводить конвертацію, якщо запит надійшов у валюті, відмінній від валюти рахунку, щоб мати можливість його зарахувати. Відповідно, якщо запит надходить в долларах на долларовий рахунок — конвертація не відбувається.

Зазначимо також, що 10% від суми операції можуть тимчасово блокуватись протягом 1-3 днів на випадок валютних коливань. Таким чином банк попереджує виникнення несанкціонованого овердрафту.
Мінфін
Відповідь адміністратора
7 липня 2022, 15:16
Відгук не зарахований (на 07.07.2022).

19036256
19036256
4 липня 2022, 15:41
Ви не поспішайте ,банк спочатку блокує сумму 10%,а потім після трьох діб конвертує,а залишок повертає на рахунок.Така політика банку операцій з валютою.
YaroslavM89
YaroslavM89
5 липня 2022, 0:45
Кошти як я і написав були відправлені в доларах як і рахунок відкритий в доларах. Тому не розумію до чого тут конвертація в євро. На рахунок блокування 10% на 3 дні то пройшов уже тиждень, а кошти невідомо де.
Олексій Толмачов
Олексій Толмачов
15 липня 2022, 17:51
Вони вже не 10 відсотків крадуть, а 25! Шахраї!!!