zweiein 14 червня 2022, 12:59
Знімала гроші з АТМ у Польщі, прийшло СМС з таким-то залишком на рахунку.

Тиждень тому, була транзакція на 27 доларів, але, вважаючи на минуле СМС з залишком, після неї я недорахувалася не 27 доларів, як потрібно було, а 41. У історії транзакцій немає абсолютно нічого, і це також не може бути комісія ні за перше зняття, ні за другий переказ, бо виходить все ще забагато.

Тех.підтримка за поштою не відповідає вже третій день. Подзвонити на гарячу лінію я не можу, бо я за кордоном, телеграм-чат як підтримка у вас не працює, а лише перенаправляє або на почту, або на гарячу лінію.

Що це взагалі?
14 червня 2022, 15:57
Доброго дня.

Можливо кошти були не списані, а тимчасового заблоковані. Під час здійснення операції в іноземній валюті 10% може блокуватись на 1-3 дні на випадок валютних коливань.

В Ощад 24/7 ви можете переглянути, чи є заблокована сума на вашому рахунку. В старому додатку потрібно натиснути на ваш рахунок, далі ви побачите пункт «тимчасово заблоковані кошти». В новиму додатку — обираєте картку і одразу ж пункт «заблоковано».

Якщо суми, якої не вистачає, немає в тимчасово заблокованих, зателефонуйте, будь ласка, до контакт-центру для детальної перевірки. За кордоном це можна зробити через сайт: https://www.oschadbank.ua/ (обрати значок повідомлення, потім — слухавки).

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / З доларової карти внікуди зникли 20 долларів? Тех.підтримка поштою також не відповідає.