Радянсько-расіянське ставлення до клієнтів

Олег Казаков 14 червня 2022, 5:37
Вже близько півмісяця смс сповіщення про рух коштів на моїх картках Ощадбанках надходять з запізненням на 24 години. Звертався до кол-центра Ощадбанка на початку червня. Спочатку мені натрусили на вуха брехню про заповнену пам’ять телефона і поганого мобільного оператора Лайф, а коли з’ясувалось, що це маячня, запропонували почекати декілька днів. Після цього минув тиждень, проблема залишилась. До кого звертатись? Що робити?
14 червня 2022, 8:38
Доброго дня. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону. Дякуємо!

14 червня 2022, 7:24
Сьогодні зранку ще раз зателефонував на гарячу лінію Ощада. Тепер вони озвучили нову версію: ЦЕ НОРМАЛЬНО, СМС ПОВИННІ НАДХОДИТИ ЧЕРЕЗ ДОБУ, А ЯКЩО КЛІЄНТ ХОЧЕ МИТТЄВО, ТО НЕХАЙ ВСТАНОВЛЮЄ ВАЙБЕР. Фсбешний вайбер. Скажіть будь-ласка, це що за х…?
OschadbankUA
OschadbankUA
16 червня 2022, 11:01
Перевірили ситуацію і перепрошуємо, якщо оператор повідомив інформацію не зовсім коректно, цей момент виправимо.

Ситуація з повідомленнями наступна — після проведення операції повідомлення направляється у Viber протягом доби, і якщо за цей час клієнт не з’являється в мережі, то це повідомлення буде направлено у вигляді звичайного смс-повідомлення. Тобто якщо операція пройшла 13.06.2022 о 10:00 і банку не вдалось доставити повідомлення у Viber, 14.06.2022 о 10:00 клієнт отримає звичайне смс-повідомлення. Якщо у клієнта контакт банку заблокований у Viber, то відправляються одразу ж звичайні смс-повідомлення.

Дякуємо вам!
17 червня 2022, 18:27
Тобто я обов’язково повинен встановити на телефон Фсбешний вайбер, щоб вчасно отримувати повідомлення від державного українського банка ? Я правильно вас зрозумів ?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Радянсько-расіянське ставлення до клієнтів