не можу отримувати пенсію

Ми вже зверталися кілька разів до Вашого банку з приводу того, що з жовтня 2020 року я не отримую пенсію, оскільки не зміг своєчасно, з різних причин (хвороба, обмеження через КОВІД-19 тощо) отримати картку. Нам порадили оформити довіреність для отримання картки на того, кому довіряємо. На жаль, через відомі події такі люди виїхали за кордон і їх немає у Києві.

В даний час я перебуваю в Австралії у моєї дочки, чоловік якої несподівано трагічно загинув і вона залишилася матір'ю-одинакою і потребує допомоги.
Мені 81-ий рік. Здоров’я залишає бажати кращого. Медобслуговування тут на порядок дорожче за наше як і все, що робить мене вантажем для дочки.
Переконливо прошу Вас повідомити, як у моєму положенні можна отримувати мою пенсію.

Владислав Наумович Пахуридзе (14.10.1941 года рождения), vladyslavpakhuridze@gmail.com +61448019485
13 червня 2022, 10:42
Доброго дня. Кошти з банківського рахунку за кордоном можна отримати лише з допомогою картки. У відділенні банку — особисто, або за довіреністю.

Рекомендуємо уточнити в ПФУ інформацію щодо можливих альтернативних шляхів здійснення виплат.