Скарга

Mova 11 червня 2022, 10:22
По-перше, не правильно були внесені дані паспорта, а саме на російській мові.
По-друге, не можу створити електронний підпис, оскільки не генерується сертифікат. Проблему ніхто не може вирішити.
Немає бажання співпрацювати з банком, який не може вирішити технічні питання.
13 червня 2022, 10:30
Доброго дня. Пишемо в приватні повідомлення для уточнення.

korogodn
korogodn
9 серпня 2023, 11:36
До банку «Ощадбанк» був направлений і доставлений лист до виконання від приватного виконавця , з Постановою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій на суму двох розмірів мінімальної заробітної плати . Лист був доставлений та отриманий 13.07.2023 , Трек-код листа 0600032160368 ,відслідкований Укрпоштою.Але до цих пір він навіть не був зареєстрований у базі головного офісу Ощадбанку. На проханя розібратись та вирішити це питання якнайшвидше та негайно зареєструвати лист, розблокувати суму у розмірі 13400грн. на поточному рахунку № UA323535530000026200000577749 в Філія — Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк», консультанти відмовляють.Банк навмисно затягує цю процедуру, позбавляючи засобів існування та порушуючи права людини.У мене діти маленькі яких треба годувати, оплачувати комунальні послуги, сплачувати оренду квартири.
У інших банках цінують свою репутацію, а з Ощадом нема бажання співпрацювати,який не може вирішити проблему клієнта