Комісія 10 % при оплаті за кордоном

olshu 9 червня 2022, 7:20
При розрахунку карткою за кордоном (у ватюлі країни перебування) ощадбанк останні два дні почав брати 10% комісії (до цього комісія складала 1%) Розраховуємо з дитиною ВЛАСНИМИ КОШТАМИ, а складається, що кредитними. Ми з грудною дитиною виїхали не на канікули, як і більшість громадян України в цей страшний час і кожна копійка важлива, то як віднестися до того, що державний банк підняв для власних клієнтів комісію при розрахунку карткою за кордоном з 1% до 10%? Чому про це не повідомляють клієнтів (чи не для цього у веб-банкінгу є розділ повідомлення?). Чому не реагує на звопотні звернення громадян?
9 червня 2022, 9:26
Доброго дня. 10% — не комісія, а сума тимчасового блокування на випадок валютних коливань. Таким чином банк попереджує виникнення несанкціонованого овердрафту. Після завершення обробки операції, ця сума буде розблокована автоматично (протягом 1-3 днів).

Зняття готівки в банкоматі іноземного банку тарифікується в розмірі 1,5% + 35 грн (плюс комісія 1% за конвенцію валюти).

olshu
olshu
9 червня 2022, 9:39
Дякую, тепер зрозуміло, перепрошую в такому випадку, за емоційність, якби знайшла таку інформацію попередньо, то все було зрозуміло. Ще раз дякую