Банк 21 століття?!

olegdonn 1 червня 2022, 13:31
Ощадбанк позиціонує себе як сучасний банк 21 століття… В мене лише одне запитання тут к Ощадбанку, так как мені треба іноді здіюснувати операції через Ощад24 в зоні, де нема мобільного зв’язку, де иноді голосно стріляють та кудись поїхати я не взмозі. Питання к банку: чи проводяться банком роботи по віддаленої фотоверифікації кліентов та інше, щоб замінити отримання смс-підтвердження на телефон людям під час війни у районах без мобільного зв’язку при здійсненні операцій у додатку Ощад24 та скільки треба чекати «покращення» мобільного додатку?
1 червня 2022, 15:18
Доброго дня. Для реєстрації в Ощад 24/7 необхідне підтвердження через фінансовий номер телефону і змінити цей параметр можливість відсутня, це обов'язковий параметр безпеки.

1 червня 2022, 16:09
Знову відписка… Я не питав за реєстрацію! Я вже зареєстрований давно! Я питав за всі інші операції в Ощад24, що вимагають смс-підтверждення та наявності мобільного зв'язку!
Jokets
Jokets
1 червня 2022, 21:57
Вы хотите пользоваться интернет приложением не имея интернета. А банк причём? Больше ничего не хотите?
2 червня 2022, 13:36
…Взагалi читали мiй вiдгук та ту нисенитницю, що ви написали?
OschadbankUA
OschadbankUA
2 червня 2022, 9:17
Підтверджувати операції в Ощад 24/7 можна за допомогою touch/face ID, а в новому додатку ще й за кодом доступу. Та для зміни цього параметру потрібно смс-повідомлення, це обов’язково.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
1 червня 2022, 20:35
А мне не могут вообще дать письменный ответ, а по тел врут безбожно!!!