Неможливо навіть відкрити картку без смс-підтверждення

olegdonn 29 травня 2022, 14:33
Доброго дня! Якщо ви позиціонуєте себе як сучасний банк, то нарешті вже вирішуйте, будь ласка, у такий складний час для людей та країни проблему з смс там, де нема мобільного зв’язку!
Я вже все зробив , — і код доступу, і відбиток пальця, але навіть відкрити звичайну картку не можу, бо підтвердження ТАКОЇ операції теж потребує смс підтвердження операції у зонах відсутності мобільного зв’язку! Чи зробіть, наприклад, щоб опція «підтвердження операцій» була можлива через одноразовий пароль у Ощад24 чи там введення пин-коду діючої картки чи ще там щось. Дуже сподіваюсь на позитивне вирішення банком цього питання для багатьох людей!
30 травня 2022, 11:52
Доброго дня.

В старому додатку операції можна підтверджувати за допомогою touch/face ID. Це стосується всіх операцій, в тому числі відкриття картки.

Потрібно в налаштуваннях увімкнути тумблер навпроти пунктів «Використовувати Touch/Face ID» i «Підтверджувати операції».

Якщо раніше ці тумблери активовано не було, то при зміні налаштувань додаток запитає одне смс-повідомлення. Це обов'язковий захід безпеки. Після введення паролю з смс в подальшому всі операції можна буде підтверджувати виключно за допомогою touch/face ID.

В новому додатку одразу при реєстрації можна налаштувати код доступу (тут він дозволяє не лише виконувати вхід, а й підтверджувати операції). Сама реєстрація в додатку здійснюється через підтвердження через фінансовий номер телефону.
Посилання на новий додаток: https://www.oschadbank.ua/mob-oschad

Laratut
Laratut
31 травня 2022, 11:26
Смс рассылка не приходила и до войны, когда связь работала отлично. Банк говорит, что операторы виноваты, что до меня смс не доходили
olegdonn
olegdonn
31 травня 2022, 13:08
Ощадбанк швидко відповів мені, але від цього користі 0. Написали мені звичайну відписку, що все працює и все можливо, але треба зовсім небагато для відкриття картки через Ощад24 … Лише , увага !, отримати одне єдине смс-підтвердження на телефон та все запрацюэ! Завіса! Дякую за «справжню дієву допомогу» людям під час війни у районах без мобільного зв’язку!
Jokets
Jokets
31 травня 2022, 15:38
Вам голубями надо пароль отправлять? Все системы связаны на телефонах сейчас, если проблемы со связью то это же не виноват банк в этом
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
1 червня 2022, 11:34
Не хочет давать письменный ответ на ел адрес, а по тел врет нагло!!! бегите с этого проклятого банка!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Неможливо навіть відкрити картку без смс-підтверждення