Катерина Чернішева 25 травня 2022, 10:09
Теж сама історія але по Соцкарті!!! Карту заблокували, бо термін вийшов, зняти кошти то можна то не можна -версій по телефону від операторів було мільон, потів у відділення сказали не дадуть гроші, потім все ж таки на н ний раз походу дали гроші.зараз з додатку система якимось дивом мене видалила, баланс дізнатися не можна, зняти гроші не можна, бо картка виготовлена але йде до відділення вже 2й тиждень по Києву, це навіть не область, на питання як вона може йти з центрального офісу до в Липківського 2неділі відповідають усі оператори -що затримка виготовлення, але ж вона вже була виготовлена та відправлена -знов розказують як зачаровані-затримка з виготовленням, рахунок не можна дізнатися, кошти зняти також, тому що картка йде, а то що є відкритий рахунок -то це взагалі не при чому я так розумію. Тому це просто такий собі спосіб не давати людям забирати гроші з банку, тому що банку це важливіше-Тобол гроші ніби то є, але ж ми вам їх не віддамо -і причин називається багато
25 травня 2022, 11:59
Поки картка виготовляється, ви можете отримати готівку у відділенні. Перепрошуємо за затримку.

Доступ до Ощад 24/7 відновиться після активації нової картки.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Затримка коштів у банку м Київ ,відділення на Липківського (не видача клієнту)під різними причинами-проблеми з карткою,випуск картки,проблеми з доставкою навіть по Києву і багато іншого