Допомога у викриті шахрая

Юлия Бабак 17 травня 2022, 22:53
Доброї ночі, хочу попрохати у вас допомоги розкрити шахрая.Вирішила в Інтернеті купити дитині кросівки, зв'язалися з продавцем.Чомусь навіть крапля сумніву не закралася що це може бути шахрай.Перевела кошти з Пумбу на карту Ощадбанку, фамілія не висвітилась.На наступний день, продавець мене заблокував.Хочу викрити шахрая, в наш час заробляти так гроші прирівнюється до марадерства.Всі скріни надам у особистих повідомленнях Дякую і дуже сподіваюсь на Вашу допомогу, разом ми сила
18 травня 2022, 9:02
Доброго дня. На жаль, банк не може скасувати операцію, яка була підтверджена. Розслідування випадків шахрайства, а також розшук та затримання злодіїв, знаходиться поза юрисдикцією банку. Цим займають правооохоронні органи, а банк в свою чергу готовий сприяти цьому, надаючи певну інформацію за їх запитом.

Lolik1837
Lolik1837
18 травня 2022, 5:16
«.Хочу викрити шахрая, в наш час заробляти так гроші прирівнюється до марадерства.»

Вот любят у нас ЛЮБЫЕ действия называть «мародерством» . Возьмите и погуглите, что такое «мародерство» и элементарно узнаете, что мошенничество к мародерству не относится .

И второй вопрос — вы что, никогда и нигде не слышали, что НЕЛЬЗЯ заранее переводить оплату за товар , что вас могут просто «кинуть» ?