жахливий додаток ощад 24

sasha2066 3 травня 2022, 22:38
Не зрозуміло для чого потрібен пункт оплати за комунальні в додатку ощад 24, якщо від нього не має ніякого толку.Просто жах. Як не вигадував, щоб оплатити комунальні, відповідь одна — платіж не пройшов.Один з усіх банків, якими користуюсь з «геморойним» сервісом.
4 травня 2022, 8:15
Доброго дня. Перевірити, чому не відбувається платіж можна через контакт-центр за номером телефону 0800210800. Оператор перевірить ситуацію та зорієнтує в подальших діях.

19036256
19036256
4 травня 2022, 17:30
Sasha2066,і в чому ж у Вас виникла проблема? Я пенсіонерка плачу коммунальні вже десь вісім років в додатку Ощад24, для початку потрібно подивитись ЛІМІТИ, якщо там стоять обмеженя, Ви самі можете змінити ліміти.На сторінці де рахунки и картки, біля номеру картки блакитний прямокутник, натискайте, там буде-сервіси, виписки, безпека і ЛІМІТИ.Потім вибираєте платежі комунальні, своє місто.І знаходите потрібну послугу.Оплата буде без коміссії.А ще є варіант, взяти старі квітанції,і знайти «Платежі на довільні реквізити«ввести з квітанції всі данні перший раз,і зберегти всі платежі в шаблони, потім тільки вибираєте потрібний шаблон і змінюєте показники та суми.Але в ціх платежах,»На довільні реквізити«якщо оплата буде на реквізити не Ощад банку, то такий платіж буде з коміссією.