Заблоковано доступ до заробітної плати

0505008864 23 квітня 2022, 6:20
Доброго ранку! Банк заблокував мою кредитку за борг у розмірі 99грн 47коп, загальна заборгованість перед банком 1660,31. Заблокували 2 березня 2022 і тепер я не маю доступу до своєї заробітної плати та коштів від держави.
Зверталася на гарячу лінію, сказали звернутися в банк, оплатила борг по реквізитам вказала в квитанції для погашення боргу по кредиту, але карту так і не розблоковано. Підскажіть будь ласка як бути? Змогли до банку виїхати не має, так як знаходжуся в Луганській області.
На карті є борг який наклав приватний виконавець, але у моїх співробітників ще більший борг тільки кредитна лінія на зарплатній картці і вони користуються без проблем. Чи може банк забрати свої кошти (кредитний ліміт зняти свій)і розблокувати доступ до моїх карток?
23 квітня 2022, 11:13
Доброго дня. Кошти по арештованому рахунку можна внести на погашення заборгованості перед банком, але для цього необхідно звернутись до відділення банку. Будемо раді бачити вас, як тільки з'явиться можливість звернутися. Список працюючих відділень оновлюється щоранку: https://www.oschadbank.ua/aktualnij-rezim-roboti-viddilen-ta-bankomativ

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Заблоковано доступ до заробітної плати