Знову лажа, ощад

Cutlass 20 квітня 2022, 13:22
Виявляється, розблокування кредитки, яку вони впарюють разом із зарплатною карткою, коштує 20 грн.
Маю звичку не потрібні картки блокувати в додатку.
Кредитку закинув дома, заблокував і забув.
Тут настав час перевірити, чи можу я не скористатись, і от розблокування платне.
Це просто жесть.
20 квітня 2022, 14:28
Важлива умова співпраці з будь-яким банком — тарифи. Рекомендуємо ознайомитися, щоб уникнути непорозуміння. Це можна зробити через чат-бот: https://www.oschadbank.ua/ua/chat

➡️Головне меню — Мої рахунки — Картка — Чотири останні цифри номеру картки — Тарифи

20 квітня 2022, 13:30

Cutlass,лажа ,вибачте не в банку,а у Вас,тому що Ви геть не хочете ознайомлюватися з тарифами банку.Ваша помилка в тому,що Ви заблокували кредитку,а потім вирішили ії самі розблокувати,а без дозволу банку-це не можливо,це коштує 20грн.,знову ж таки згідно тарифу,треба було просто не чіпати ії,коли кредитом не користуєся,то за це не платиш.Переглянте свої звички,тоді не буде не порозумінь .
Cutlass
Cutlass
20 квітня 2022, 14:35
Прибігли боти ощада. Мене не хвилює 20 гривень. Мене хвилює, що ця опція тарифікується тільки в таких от недобанках. В нормальних комерційних банках опція розблокування картки безкоштовна.
21 квітня 2022, 14:34
Cutlass, я вам дала пораду, як поводитися з кредитками-не блокувати, а ви що? В чому справа, вас насильно змусили обслуговуватись в цьому банку? А я не бот, а пенсіонер,(зазвичай кажуть, що такі страждають від Ощадбанку), я вісім років обслуговуюся в цьому банку,і тарифи мені знайомі, якщо я бот, то хто ви тоді, щоб не знати звичайного?
20 квітня 2022, 13:42
Блокування безоплатне, а розблокування платне https://ibb.co/GVtVM3n