AndreyZV 13 квітня 2022, 1:22
Доброго вечора, ми з України! Хочу почати, сподіваюсь діалог, з представниками Ощадбанка, від імені, можливо не всіх, але маю думку, значної більшості пенсіонерів Донецької та Луганської області.
Прошу надати зважену офіційну відповідь (не відписку, як це звично роблять представники Ощадбанку) стосовно офіційних заяв, які дозволяють собі посадові особи Ощадбанку, мовляв, вони неодноразово наголошували пенсіонерам, щоб ті забрали з відділень свої нові картки.
Я розумію що вам потрібно було вигадати «відмазку», щоб ЗЕкономити бюджетні кошти, але потрібно ж було у вашу відповідь, яку ви штампуєте у всі відгуки додати логіку. Наголошую, за час карантину у пенсіонерів, не було жодної законної можливості потрапити до працюючого відділення Ощадбанку, яким же чином вони повинні були забрати ці картки? Можливо ви натякаєте, що вони повинні були порушити Закон України та нелегально потрапити на територію де працюють ваші відділення? Чи це вас не стосується?
13 квітня 2022, 8:16
Банк жодного разу не вказував, що картки продовжено до кінця карантину. В повідомленнях завжди чітко було вказано термін, до якого картки продовжено. Транспортна мережа на той час вже налагодила роботу, як і мережа відділень. Абсолютно всі відділення пристосувались до роботи в карантинних умовах і забезпечували дотримання карантинних вимог. В грудні минулого року банк наголосив, що це продовження здійснюється востаннє: https://www.oschadbank.ua/news/osadbank-vostanne-dozvoliv-do-1-kvitna-2022-roku-vikoristanna-platiznih-kartok-vnutrisno-peremisenih-osib-termin-dii-akih-zakincuetsa-pid-cas-karantinu

13 квітня 2022, 6:54
Тут место для отзывов, а не для диалогов.

Какой именно закон запрещает пенсионерам посещать отделения Ощадбанка?
13 квітня 2022, 9:27
ОРДЛО во время карантина местные орки парекрыли
все КПВВ и пенсионеры из ЛНР/ДНР не могли попасть
в работающие отделения Ощадбанка, чтобы получить
новые карты и снять наличное бабло…

Переезжать из ОРДЛО на материковую Украину
большинство не планирует, ведь в ОРДЛО
платят ещё и российскую пенсию в рублях,
но наличными и поэтому физическое
присутствие пенсионера обязательно…

Зато как много слов о морали от тех,
кто реально сдал Донбасс россиянам…
13 квітня 2022, 9:29
Оооо, орковская мораль позволяет обвинять биндеровский банк в том что он нарушает нормы общечеловеческой морали

знакомо

пусть такие пенсионеры идут за русским кораблем
Jokets
Jokets
14 квітня 2022, 14:24
Переехать на подконтрольную часть Украины? Не не хочу, но получать пенсию хочу. За столько лет можно было выехать давно и спокойно получать пенсию как это сделали другие. Нельзя жопой сидеть на двух стульях одновременно с комфортом, вы бы определись на какой вы стороне.
14 квітня 2022, 14:32
Не всем украинским пенсионерам Украина греет душу и сердце…

Более 100 тысяч пенсионеров ОРДЛО получают ДВЕ пенсии:
— одну украинскую в гривнах на БПК Ощадбанка
— вторую российскую в рублях и наличными

Их больше всего волнует возможность и дальше получать ДВЕ
пенсионные выплаты, а на остальное — наплевать…

P.S. Когда Ощад таким умникам блокирует БПК, то такие
пенсы сразу вспоминают о своих конституционных правах
гражданина Украины и очень громко о них орут на всех углах,
но никогда даже не пытаются вспоминать
о своих конституционных обязанностях…

19036256
19036256
19 квітня 2022, 12:12
AndreyZV, Монобанк прекращает обслуживать и закрывает счета клиентов находящихся на территории России, Беларуси и ряда других стран, которые находились до войны и продолжают находиться на следующих территориях: россия, беларусь, Крым, ЛДНР, северная Корея, Сирия.Эритрия.А это 11 251 человек.Соучредитель проэкта Олег Гороховский призывает последовать их примеру другие украинские банки.Так, что спешите открыть карты платежной системы мира, если Ощадбанк последует этому призыву.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Відверте ЗНУЩАННЯ ОЩАДБАНКУ над громадянами України (у цьому відгуку мова піде про пенсіонерів). Буде серія відгуків про ПОРУШЕННЯ ОЩАДБАНКОМ норм та моралей, та знущання над своїми ж громадянами