Чому за раз пенсіонеру можуть видати тільки 2000 грн

Slava989 6 квітня 2022, 22:08
Підскажіть будь ласка чому
Чернігівська область, районний центр Куликівка пенсіонеру потрібно вистояти здоровенну чергу і не отримати повністю свою пенсію?
На руки видають всього по 2000 грн.
Людині приїхати з села до банку потратити пів дня на чергу і не отримати те що йому нарахували на місяць.
Що у вас за банк такий?
7 квітня 2022, 11:01
Доброго дня. Ситуація може прямо залежати від наявної кількості готівки та числа бажаючих отримати виплату. Звісно, за першої ж можливості ми будемо поповнювати запаси готівки у відділенні. Сподіваємось на розуміння 💛

Три літри
Три літри
6 квітня 2022, 22:50
Наверное потому что село было вблизи зоны активных боевых действий, а может и вообще в оккупации до вчерашнего дня. Ты постеснялся указать точное расположение, возьму я на себя эту работу

и потому конечно же подвоз наличных денег для выплаты пенсий был под большим вопросом

потому банк глянув на имеющуюся наличность решил что лучше выдаст всем пенсионерам хотя бы по 2000, чем выдаст лишь части полную пенсию, а остальных оставит вообще без денег

а что за жирующих пенсионер у вас в рассказе что ему 2000 гривен не хватает на жизнь в селе?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Чому за раз пенсіонеру можуть видати тільки 2000 грн