НЕМОЖЛИВІСТЬ ДОЗВОНИТИСЯ ТА ОТРИМАТИ ЗАБЛОКОВАНУ В БАНКОМАТІ КАРТКУ

yursizov 4 квітня 2022, 13:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Володимирська, 27
2 чи 3 березня у банкоматі Ощадбанку на вул. Хорева, 27а застряла (заблокована) картка RwSбанку на моє ім'я Іванов В.С. Відділення не працює з тго часу більше місяця. Охоронець банку сказав, що картка передана в службу безпеки банку. По тел. 0 800 210 800 мені повідомили, що картка може знаходитися на вул. Володимирська, 27 (тел. 044)520 51 24. По цьому телефону додзвонитись не можливо. Коло замкнулося. Як вийти з цього положення та отримати заблоковану картку?
5 квітня 2022, 9:25
Доброго дня. В такому випадку потрібно звернутися до відділення банку, яке обслуговує даний термінал. Таким чином, варто звернутись до відділення на вул. Володимирській, 27, за рекомендацією контакт-центру, або уточнити в свого банку порядок заміни картки.

19036256
19036256
4 квітня 2022, 17:28
Обычно карты других банков не хранятся в банкоматах других банков и не передаются (как здесь)в Ощадбанке, а передаются в те банки, карты которых застревают в банкоматах.Вам наверно посоветуют обратиться в RwSбанк.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / НЕМОЖЛИВІСТЬ ДОЗВОНИТИСЯ ТА ОТРИМАТИ ЗАБЛОКОВАНУ В БАНКОМАТІ КАРТКУ