Персонал не хоче працювати!

Masha0704 31 березня 2022, 19:49
Здраствуйте! Чому в цьому відділенні працюють такі злі грубіянки, які ще й до того не виконують свої обов’язки?
Чому люди похилого віку, які не мають тих 15 грн оплатити комісію в касі, хочуть сплатити за комунальні послуги в терміналі, але не дуже в ньому розуміють, то не має спеціаліста, який допомагає? Чому в других містах і смт така людина є і дуже приємна і навіть не відходить від терміналу, поки є кому допомагати? Така халатність тільки в Хмільнику і в відділеннях Ощадбанку в цьому місті. Чому людей не попереджують, що будуть знімати з рахунку по 20 грн, тому що не користуєшся карткою? Це що за наглість?! Особливо зверніть увагу на роботу«спеціаліста" з рижим волоссям за 1 столиком. Нікому не раджу відкривати рахунки в цьому відділенні.
1 квітня 2022, 11:51
Доброго дня. Ситуацію у відділенні перевіримо більш детально. Також звертаємо увагу, до наявність людини, що допомагає здійснювати платежі в терміналі, прямо залежить від кількості працівників у відділенні та ступені завантаженості.

Комісія за обслуговування неактивного рахунку не є прихованою, її передбачено діючими тарифами:

Для уникнення списання комісії достатньо хоча б один раз протягом року провести будь-яку операцію переказу, оплати чи поповнення.