Заблоковані кошти

Kateryna096 28 березня 2022, 8:36
Зараз знаходжусь за кордоном, гривневою картою розрахувалася в магазині, все як би пройшло але вже другий день платіж виконується кошти заблоковані це як, магазин ці кошти вже бачить у себе? Це ж не жарти мені тут проблеми не потрібні, невже не можна зробити все бистро!!!
28 березня 2022, 9:43
Операції між різними банками, а тим більше в іноземній валюті, не відбуваються миттєво. В магазині здійснюється запит на проведення операції і якщо він успішний — успішна і оплата. Далі операція проходить обробку. Як правило, не більше трьох робочих днів.

28 березня 2022, 10:47

Kateryna096,извините,но такое впечатление,что вы НИКОГДА не пользовались банковской картой.ВСЕГДА при оплате происходит временное блокирование денег,3 банковских дня,а потом эта блокировка снимается автоматически без Ваших просьб.Нельзя сделать быстро,можно только лично из рук в руки что-то передать.
Микола Саксин
Микола Саксин
2 квітня 2022, 7:18
Здраствуйте получил зарплату хотел перекинуть 1000 на карту А-банка выбивает что операция завершена, но 1000 которую хотел скинуть так и не сняли и другой счёт они не приходили пишут «тимчасово заблоковані кошти» подскажите пожалуйста когда разблокируються деньги у меня там вся зарплата
2 квітня 2022, 11:13
Микола Саксин,Вашу всю зар.плату не блокируют,а блокируют переводимую сумму,Вы переводили 1000-эта сумма временно блокируется,а потом автоматом певодится туда,куда Вы её перевели.А зар платой пользуйтесь,её не трогали.
Natalie33
Natalie33
26 серпня 2022, 9:52
Доброго дня. Вчора мені чоловік відправив гроші на мою картку, а банк їх заблокував. Я знаходжусь за кордоном. Коли мені їх розблокують і чому заблокували?
ss7885665
ss7885665
12 грудня 2022, 13:22
Вчора не зміг розрахуватися картою Ощадбанку в магазині,написали в застосунку що кошти тимчасово заблоковані.В чому причина?
12 грудня 2022, 18:55
Ss7885665,причина в ТИМЧАСОВОСТІ блокування.Від 2-х годин до трьох робочих діб.Ви розрахувалися і більше не треба було платити,бо ті тимчасово заблоковані гроші Вам не повернуться,а підуть до магазину. В Приват банку такі гроші називаються «відправлені в обробку».
BVS ua
BVS ua
29 серпня 2023, 8:37
Оплатил продукты в супермаркете через телефон (Google Pay), 91,50 грн. Оплата прошла, все ок. Но когда заходишь в свои оплаты по карте, под балансом появилась строка — «Заблоковано… 56,50 грн. Что это такое?