Скарга

OlenaKH 25 березня 2022, 22:40
Хочу поскаржитися на свавілля, яке дозволяєте собі в умовах війни державний банк «Ощадбанк»! Я біженець з Ірпеня, залишилася без дому, його розбомбили та ще й мене обкрадає Ощадбанк. У Європі я вирішила зняти 25.03.2022 року із зарплатної картки 260€ і у мене зняло кошти за курсом, що зрозуміло, та ще й 998,54 грн. комісію!!! це 10 відсотків!!! При цьому у Приватбанку це складає 1%. Для порівняння! Я вважаю, що це за нинішніх умов, просто крадіжка. І не треба казати, що умови банку є такі. Нагадаю в яких умовах ми зараз всі існуємо!!! Інші країни допомагають біжінцям, а державний банк України дозволяє собі наживатися на трагедії українців!!! Поведінка схожа на поведінку орків!!!
26 березня 2022, 11:05

10% від операції може тимчасово блокуватись протягом 1-3 діб на випадок валютних коливань. Таким чином, банк попереджує виникнення несанкціонованого овердрафту.

25 березня 2022, 23:45
Заспокойтеся, не нервуйте, Вам поки що цю коміссію не знімали, а під 10% заблокували сумму.Вам повернуть цю коміссію після конвертації.При оплаті карткою у валюті, що відмінна від валюти рахунку, списується комісія в розмірі 1% від суми (за конвертацію валюти — згідно тарифів).

25 березня 2022, 23:51
Похожий случай https://minfin.com.ua/company/oschadbank/review/274159