Хамство у воєний час

Korovitskatanya 22 березня 2022, 9:36
Вчора розраховували за комунальні послуги…Попросила не враховувати кабельне …Всерівно врахували…Або глухі там сидять або роблять вигляд що не чули.І це не перший раз.Постійно.Треба разів 7 повторити, шоб не врахували кабельне.Треба все-таки шоб чули за раз та ще й воєний час.В людей гроші на дорозі не валяються.
22 березня 2022, 10:42
Працівники зацікавлені виконати саме той платіж, який вам необхідно здійснити. Прикро, що сталось непорозуміння. Перепрошуємо.

Jokets
Jokets
22 березня 2022, 12:43
Платите сами, хм?
19036256
19036256
22 березня 2022, 13:00
Вычёркивайте из квитанции, я лично НИКОГО не прошу, а сижу дома и через интернет оплачиваю, те що я можу, та що мені потрібно.В воєнний час могли б не ходити по відділенням, а платити вдома.Та ще й в час пандемії.Усі винні, крім Вас? Там не глухі сидять, а знервовані робітники, до яких постійно приколупуються такі, як Ви…
StarFighter27
StarFighter27
26 березня 2022, 19:00
Вопрос. Если Вы оставили жалобу на этом сайте, то почему нельзя было заплатить коммунальные через Ощад 24/7. В отделениях не глухие люди сидят, а нервные. Такими они становятся благодаря ВАМ! Нет. Сюда приходим поныть, пожаловаться, а не осознать, что источником проблем являетесь — ВЫ!