Комісія за розрахунок за кордоном

Badyka 20 березня 2022, 19:28
Маю зарплатну картку Visa. Чому при розрахунках карткою за кордоном знімає комісію більше 10% від суми розрахунку?!!! Хоча у себе на сайті Ощадбанк пише, що розрахунки карткою за кордоном комісією не обкладаються! Майте совість, ми стали біженцями не від хорошого життя, а ви ще й тут нас оббираєте! Приват і Райффайзен працюють без подібних комісій!
21 березня 2022, 12:58
При оплаті карткою у валюті, що відмінна від валюти рахунку, списується комісія в розмірі 1% від суми (за конвертацію валюти — згідно тарифів).

10% від операції може тимчасово блокуватись протягом 1-3 діб на випадок валютних коливань. Таким чином, банк попереджує виникнення несанкціонованого овердрафту.

20 березня 2022, 21:20
Где Вы такое видели? А я здесь видела, что пишут комиссия есть, и ещё есть комиссия за конвертацию валюты.Полистайте отзывы и вопросы, найдёте ответ, многие не хотят искать ответов и задают одни и те же вопросы.
20 березня 2022, 21:31
Так, з боку польського банку також може списуватись комісія — все залежить від умов банку, в мережі якого ви будете знімати кошти.

Ми можемо зорієнтувати лише в комісії з боку Ощадбанку. Зняття готівки в банкоматі іноземного банку — 1,5% + 35 грн (плюс комісія 1% за конвертацію валюти).

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Комісія за розрахунок за кордоном