Неможливо ввійти в особистий кабінет

gerben 11 березня 2022, 22:44
Маю пенсійну картку. Зараз знаходжусь за кордоном. Неможливо ввійти в особистий кабінет, щоб переказати гроші.
13 березня 2022, 12:33
Обидва додатки зараз працюють, можуть бути проблеми, пов'язані з інтернет-провайдером. Вирішити їх допоможе VPN.

Також можна перевірити ситуацію предметно через контакт-центр. Зв'язатись із-за кордону можна за номером телефону (044) 247-84-18 або через сайт банку https://www.oschadbank.ua/card/my-card (обрати значок повідомлення, потім — слухавки).

19036256
19036256
12 березня 2022, 11:32
Поэтому и не можете,потому,что не в Украине.Не приходит СМС с кодом,а оно приходит только на номер украинского мобильного оператора.Попробуйте связаться с горячей линией для заграницы +38−044−363−01−33,и для начала сообщить,что Вы за границейи дальше спросите,что делать.Перед поездкой нужно было сообщить банку об отъезде.
gerben
gerben
12 квітня 2022, 18:52
По-перше, я з українським мобільним оператором. По-друге, дійсно була несправність. Це якось виправилось, причин не знаю. По-третє, хто ви є і для чого даєте таку непрофесійну пораду. Я знаходжусь за кордоном вже 10 років і банківські операції завжди проходили з успіхом. Звідки ви взяли, що банк має знати, а маю банку звітувати про моє пересування по країнах? Ви нормальні?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Неможливо ввійти в особистий кабінет