Шахраї скрізь…Ми не захищені

0973954243 12 лютого 2022, 17:44
Вчора зловмисники зламали мій номер телефону… На ощад я особисто не реєструвалась…Їм вчора це вдалось… Було викрадено з кредитки 2500 гривен. з картки киянина та с пенсійної 500. Мало того. через ощад 24 отримали доступ до дії… Почались запити на кредити… номер телефону в на Київстарі мені вернули… Всї пристрої з Діїї я видалила, але вже було пізно… Взятий кредит на 4000 в Бистрозаймі… Сьогодні ввели кримінальне провадження… А номер телефону вчора знову виявився недоступним… Чи знову зломали. чи може інша причина… У відділені ощад банку заблокували Ощад кабінет.в мене новий номер, але сьогодні вихідний я не змогла його привязати до ощад банку… В Приваті це зробила через термінал… В Ощаді перевипуск основної карти і це не можливо… Боюсь. щоб зловмисники знову не зареєєструвались в Діїї… через ощад 24… Хоча він заблокований… У відділенні Ощад банку сказали, що мені прийдеться виплачувати той кредит… До речі. я дуже не хотіла брати ту картку.І сто разів пожаліла. що перевела пенсію з пошти… Як це так можна відкрити особистий кабінет без пін коду карти… Чому ми на стільки не захищені? І чому я повинна виплачувати т. е. чого не брала.наперед скажу.: я нікому не давала своїх даних… Нікому… я в мене номер телефону викрали. не знаю
14 лютого 2022, 12:17
Доброго дня! Реєстрація в Ощад 24/7 неможлива без введення повністю всіх даних картки — повного номеру, терміну дії та CVV-коду. Якщо реєстрацію було створено, отже правильно введено всі реквізити. В новому додатку для реєстрації також потрібен пін-код.

Таким чином, банк повністю гарантує збереження коштів. Важлива умова для цього — збереження даних картки та пін-коду.

14 лютого 2022, 15:38
Так.я це розумію.але не був кабінет особистий відкритий. Я в банку просила співробітників не відкривати. Пенсійною картою користувалась для зняття готівки .я її навіть не ношу з собою.кредитка теж дома Ні в кого немає доступу .значить шахраї хитріші за нас.як виявляється, я не одна така. Але дуже прикро.