Не закрывают валютные счета после оформления заявки в отделении Ощадбанка

ANDREI74 11 лютого 2022, 22:04
Відділення за адресою: Київ, пр-т Голосіївський, 68
11 февраля подал заявку на закрытие валютных счетов на карточках в киевском отделении ощадбанка по проспекту Голосеевском, 68, но их не закрыли, а сообщили, что будут закрыты лишь через три месяца, если на них не будет задолженности. Я ими вообще не пользуюсь, какая может быть задолженность? И почему не закрывают счета сразу же после заявки? Мы что в рабстве у ощадбанка? Никогда и ни при каких условиях я больше не буду клиентом ощадбанка!
14 лютого 2022, 11:33
Доброго дня! Закриття рахунку, як правило, не займає більше 31 календарного дня від дати написання заяви клієнтом. Цей термін необхідний для проведення остаточного рахунку з клієнтом в день білінгу.

16 лютого 2022, 23:40

Якщо 31 день, то чому ви людям голови морочите и закриваєте лише через 90, про що говорять як працівники відділення, так і на гарячій лінії банку? Чому в Приваті закривають за один день? В чому проблема? Створенням штучних перешкод ви «збільшуєте» кількість бажаючих бути вашими клієнтами
17 лютого 2022, 19:05
В них система так працює, або одразу закриє, або через 90днів, а що ви хотіли, вони систему не можуть 30 років централізувати
17 лютого 2022, 21:46
Дратує те, що брешуть, оскільки представники банку пишуть у приватні повідомлення, що все вже закрито, але у відділенні і на гарячій лінії спростовують, говорячи, що закриють тільки через 90 днів. При цьому, наголошують, що закриють, якщо не буде заборгованості. Оскільки я цими картками не користуюсь, то розумію, що 90 днів потрібно якраз для того, щоб намалювати цю заборгованість. Не знав, що таке можливо, але тепер, за будь-яких умов, ніколи не буду їх клієнтом!
28 лютого 2022, 16:20
Закриють, там тупорила система

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не закрывают валютные счета после оформления заявки в отделении Ощадбанка