Не приходять смс при реєстрації в мобільному додатку

ngen 25 грудня 2021, 21:06
Не приходять смс при реєстрації в мобільному додатку. Приходить тільки повідомлення що «вашу картку перевірено».
28 грудня 2021, 9:46
Доброго дня. Одночасно із цим смс-повідомленням на фінансовий номер телефону надходить дзвінок, в якому система озвучує одноразовий пароль. Якщо цей дзвінок не надходить, зателефонуйте, будь ласка до контакт-центру за номером телефону 0-800-210-800 для перевірки ситуації.

25 грудня 2021, 21:50
Сегодня выходной да ещё и праздничный день — какие могут быть додатки и смс-ки…
DanilenkoVM
DanilenkoVM
27 грудня 2021, 18:49
Аналогічна ситуація, намагався зареєструвати батьків, щоб відкрити картки є- підтримки, після введення номеру картки приходить смс що картка перевірена, код підтвердження не надходить, система пише, що відправили код на номер телефону 987****, всі реквізити картки введені правильно, після третьої спроби зателефонував бот і повідомив, що хтось намагається змінити пароль доступу до кабінету 24/7, хоча я намагався лише зареєструватись
OschadbankUA
OschadbankUA
28 грудня 2021, 9:45
Зміна паролю та реєстрація — однакові процедури. Якщо система розпізнає цю операцію як зміну паролю, отже раніше вже було створено реєстрацію. Для предметної перевірки ситуації рекомендуємо зателефонувати за номером телефону 0−800−210−800.

Помилка у вигляді відображення номеру телефону в Ощад 24/7 як 987**** говорить про помилку в якомусь вз реквізитів картки — номері картки, терміні дії або CVV-коді.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Не приходять смс при реєстрації в мобільному додатку