Найгірший банк

ikostychenko64 21 грудня 2021, 22:54
21.12.2021 намагалась перекинути 2000,00 МОЄЇ ПЕНСІЇ з МОЄЇ пенсійної картки на МОЮ зарплатну КАРТКУ банку Аваль? щоб оплатити КОМУНАЛКУ. Чомусь операцію відхилено!!! Перевищено ліміт операцій!!! Чомусь на гарячій лінії від мене почали вимагати назвати номер моєї пенсійної карти? Хоча я запитала чому я не можу перерахувати кошти з МОЄЇ карти? Як 2000,00 може перевищити ліміт!!! Що ж це за ліміт такий? Як же ж комуналку сплачувати? Це просто знущання, і так постійно!!!
22 грудня 2021, 13:40
Доброго дня! Інформацію щодо причин відхилення операції потрібно перевірити предметно. Ліміти бувають різними і єдина їх мета — безпека та збереження коштів. При цьому ви маєте можливість керувати обмеженнями як вважаєте за потрібне і навіть повністю знімати їх через чат-бот, Ощад 24/7 або контакт-центр.

В контакт-центрі для перевірки інформації по карті справді необхідно озвучити повний її номер. Номер контакт-центру фіксується на вашій платіжній карті — 0800210800. Дозвольте, будь ласка, операторам вам допомогти. На сайті можна залишити запит на послугу зворотного дзвінка: https://www.oschadbank.ua/zvorotnij-zvazok

Sharik1
Sharik1
22 грудня 2021, 13:35
1. Платіть через Ощад і нічого нікуди не перекидайте. 2. Навчіться читати тарифи і тоді все буде зрозуміло.
19036256
19036256
22 грудня 2021, 23:26
Як оплачувати коммунальні, дуже просто, через Ощад 24 коммунанальні без коміссії, я теж пенсіонер і сидячи вдома, нікуди не ходячи, оплачую в інтернеті, зняти ліміт Ви самі взмозі, заходячи в мої картки ,і ліміти.Скільки років Ви на пенсії? Я вже сім років на пенсії, змінюю сама ліміти і оплачую коммунальні в інтернеті.Ви самі собі наробили знущань.