КАРТКА КИЯНИНА

katoa 21 грудня 2021, 11:55
Відділення за адресою: Київ, вул. Преображенська, 27
Ощадбанк через своє відділення, яке знаходиться за адресою вул. Преображенська, 27 намагається ставити анти рекорди. Картка Киянина, яка є звичайною персональною банківською карткою, яка, наприклад в Приватбанку оформлюється на місці, а з персональними даними за тиждень, у відділенні Ощадбанку оформлюється 5-ть місяців і закінчення цієї історії ще не видно.
Які тільки фантастичні розповіді від менеджера банку мені вдалось прослухати! Наприклад, на попередню банківську картку, яка була вже закрита кілька років, несподівано нарахували 1 копійку, причому як рахунок так і картка були не активовані.
Ця операція нібито не дозволяла відкрити нову банківську картку Киянина. Загалом разів п’ять я вислуховував подібні розповіді про помилки в роботі програмного забезпечення, які неможливо ліквідувати адміністративними заходами. Якби сам я не був пов’язаний з цією галуззю, то подумав би, що якісь зовнішні шкідники цілеспрямовано працюють проти державного Ощадбанку. Але скоріш за все причина полягає у чомусь іншому, оскільки подібні розповіді я вислухав від інших клієнтів банку. У цілому здається, що у цього банку є великі проблеми, частина яких пов’язана з кваліфікацію технічного персоналу, який забезпечує роботу програмно-апаратного комплексу. Можливо має сенс надати послугу в оформленні Картки Киянина і тому подібних державних послуг ще декільком банкам або Укрпошті, які зможуть забезпечити якість обслуговування. І після цього клієнти через деякий час самі зрозуміють хто найкращим чином надає ці послуги. Сумно дивитися, як один з старіших банків України, який колись мав найбільшу мережу відділень втрачає свої позиції, а разом з ними і своїх клієнтів.
21 грудня 2021, 12:48
Доброго дня! Перепрошуємо за дану ситуацію. Її деталі вже перевіряємо.