Картка е підтримка создана 2 зачем-то

dimitrius25 20 грудня 2021, 11:02
Я за несколько дней до 19 декабря создал карту Е підтримка через ощад24. Потом утром 19 числа через дию отправил запрос на эту карту для перевода денег за сертификат, затем непонятно зачем-то банк создал ещё одну карту Е підтримка, и отослал сообщения:
Шановний клієнте, нам довелося *перевипустити вашу картку єПідтримка* у зв’язку з оновленням вимог

*Новий термін дії та CVV картки вже надійшли вам у SMS-повідомленні, а номер картки ви можете дізнатися в Ощад 24/7*
У меня вопрос куда придет 1000 на старую карту, потому что я ее выбирал когда отправлял запрос в дии, или на новую, или вообще не придет потому что банк что-то накосячил?
20 грудня 2021, 11:28
Доброго дня! Виплата автоматично зарахується на нову картку, змінювати в додатку нічого не потрібно.

OschadFriend
OschadFriend
21 грудня 2021, 0:03
Доброго вечора, додам декілька деталей щодо двох карток.
Обидві картки прив’язанні до одного й того ж банківського рахунку, і обидві картки дійсні, ось тому проблем не повинно бути. Хоча часто буває й так що при активації нової карти стара дезактивується, але це не наш випадок оскільки в Ощад24 обидві картки мають Статус картки: Картка активна.
Різниця між картками, як для користувача, у тому що нова вказана як Продукт: SOC_1000_UAH_VCLASSPW і в Ощад24 можна взнати її повний номер, і за цим номером її можна підключити в Google Pay/Apple Pay. Стара картка вказана як Продукт: єПідтримка і повний її номер в Ощад24 не вказаний, а окрім Ощад24, кажуть, взнати його ніяк не можна.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Картка е підтримка создана 2 зачем-то