Соціальна карточка

Sofohka 6 грудня 2021, 20:08
Відділення за адресою: Львів, вул. Січових Стрільців, 9
Доброго вечора. В мене склалась неприємна ситуаціа. Маю соціальну картку Ощадбанку на яку отримаю допомогу по догляду за дитиною до 3-х років, багатодітна сім'я, та соціальну виплати на дитину інвалід. На даний час я в дикреті, іншого доходу немаю. Відкривши ошад 24/7 бачу наступну картину, на рахунку -28836 грн. перше шо прийшло на думку якісь шахрайські дії. Звоню одразу на гарячу лінію мені відповідають накладено арешт і більше інформації ніякої вони не надають, відправляють у відділення банку. Наступного дня я обходила 5 відділень банків у Львові, жоден посянити що сталося і чому на соціальній карточці мінус якщо навіть кредитний ліміт на такі карточки не дають. Всіма правдами неправдами дізналась що маю виконавче впровадження приватного виконавця. Контакти виконавця мені банк не надав! Перепискою і довідкою пояснила виконавцю що це соціальні виплати і на них арешт накрадати не можна. Приватний виконавець направив лист
у банк про зняття арешту з мого рахунку, на гарячій лінії мені повідомляють що банк може знімати арешт протягом 30 днів. У мене питання, чому коли накладати арешт на дитячі кошти то це робиться за пару хвилин, а коли зняти то місяць. В мене іншого доходу немає, за що купляти дітям харчі? Замість того щоб присвячувати час новонародженій дитині я бігаю по відділеннях банку і щось намагаюсь доказати, зі сторони банку жодної консультації, пояснень, тільки один на одного пальцями показують. З вище написаного я так розумію що дитячі кошти ніяким чином не захищені!!! Прошу надати мені інформацію що я маю робити щоб мені розблокувати рахунок на який я отримаю лише соціальну допомогу?
7 грудня 2021, 9:35
Доброго дня! Арешт знімається, як правило, того ж дня, коли банк отримує постанову від виконавця про зняття арешту. В деяких випадках процедура може зайняти два-три дні.

Jokets
Jokets
6 грудня 2021, 21:03
Вместо того что бы платить вовремя вы решили и так сойдёт, вместого что бы проверить сначала счета какие есть, а потом ставить арест исполнитель подумал так же как и вы — карма. Теперь не стоит пытаться прикрывается ребёнком
7 грудня 2021, 11:29
Ви володієте конкретною інформацію? Що платити? кому платити і за що платити? Чи може є рішення суду? Не пишіть брєд, не знаючи ситуації. Всього вам доброго.
7 грудня 2021, 11:38
Дитиною я не прикриваюсь, можливо мій відгук комусь стане в пригоді. У людей різні ситуації бувають. А податки я оплачую завжди і з 16 років працювала завжди офіційно. Державу нашу не надуреш, а то шо вона нас зі всіх сторін обкладає це факт!!! Перестаньте поливати брудом, проходьте мимо, у вас ніхто допомоги не просить.
6 грудня 2021, 21:51
«В мене іншого доходу немає, за що купляти дітям харчі?»

Неужели вы истинная последовательница девы Марии,
что сумели непорочно зачать не одного, а уже троих детей.

А что говорят генетические отцы всех ваших детей на предмет
денежных выплат на содержание совместно зачатых детей,
добровольно либо в виде алиментов через суд…
А что говорят ваши родители на предмет помощи своей дочери
и по совместительству матери-одиночке…

Неужели все ваши личные проблемы должно решать только наше
нищее государство, с которого все кому не лень тянут и тянут бабло,
а вот как заплатить налоги — так желающих шаром покати…
7 грудня 2021, 11:23
Я писала що я мати одиночка? Чи те що в моїх дітей різні батьки? Свої міркування залиште при собі. Чомусь наша держава нища для простих людей, а не для мажорів,. Чому я маю дарувати кошти призначені для дитини??? У вас взагалі є діти, ви все своє роздаєте на право і на ліво? А щодо моїх батьків, то їх немає в живих. Достатньо пояснила!!! А скільки я зачала дітей і як, це Вас не повинно хвилювати!!!
mlp711141
mlp711141
7 грудня 2021, 0:12
Искренне вам сочувствую… Один сплошной негатив… Верно сказано, «в четырёх буквах живём»…
CRjonny
CRjonny
8 грудня 2021, 19:02
Секунду разрешите оффтоп в вашей увлекательной беседе о детишкаx, я правильно понял что требования исполнителя исполнили в счет кредитныx средств клиента и нарисовали -28000 ему? или чтото недомолвлено и это долг клиента уже был существующий и он просто арестован на этой цифре
19036256
19036256
9 грудня 2021, 20:46
Sofohka, Вашу социальную карту не возможно пополнять посторонними? Можно? Так вот банк будет блокировать счёт до тех пор пока не исчезнет задолженность. И то, что на неё идут социальные выплаты, которые запрещено блокировать, пока не будет разделён счёт только для социалки, банк имеет право блокировать весь счёт.