Eva2021 4 грудня 2021, 15:36
Спілкувалася з двома пані, котрі не надали інформацію, не знають що таке клієнтоорієнтованість та банальна ввічливість, одна з них навіть кинула трубку. Яким чином я можу отримати відповіді на свої запитання, якщо розумію, що втретє буде така ж сама розмова з консультантом?
6 грудня 2021, 10:01
Доброго дня! Вже перевіряємо ситуацію з наданням консультації. Найближчим часом надамо зворотний зв'язок.

corsww
corsww
4 грудня 2021, 17:39
НЕТ! НИКОГДА, Ощад. Застрял. Напомните когда стало развиваться банковское дело? Так вот. На протяжении последних лет им руководила и обворовывала банда Пышного. Сколько он и его банда незаконно украли предстояло бы выяснить прокуратуре Украины. Но посколько им это сто лет не надо то остается все как есть. Ощад настолько разворован и убит что я бы не то что им не доверю ни копейки. А даже близко не подойду.
Jokets
Jokets
6 грудня 2021, 21:07
Так, а какой вопрос задавали то?

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Чи моніторить керівництво якість обслуговування клієнтів консультантами контакт-центру?