шахрайство в банке.

Олексій Лев 3 грудня 2021, 13:50
Маю таку претензію до банка і вважаю це шахрайством. В банку маю один рахунок і активну банківську картку і не активну. З держустанови приходила сума грошей на активну картку, бо в держустанову, Я приносив реквізити банку, за це я заплатив гроші. На початку 2021 році була замовлена картка, но на данний час не можу забрати картку. Неактивна картка з’явилась в додатку банка і на неї зараховуються гроші, зняти або перевести я не маю функції. На активну картку нараховується негативний рахунок, зараз в межах 10 грн.
Щоб владнати це питання мені треба взяти в банку, картку, заплатити податок, щоб роздрукували реквізити банку (це гроші), поїхати в держустанову, там витратити свій час в черзі або по запису.
в Call-центре мене запевнили, що я повинен нести реквізити банку в держустанову.
В держустанові вважають що винен банк.
Питання, косяки банка чому, Я повинен їв вирішувати за свій рахунок і свій час, витрачаючи на цю «проблему», якої по факту в мене, як кліента банка немає. а ось в банка до клієнта чомусь є.
3 грудня 2021, 15:55
Доброго дня! При заміні карток сам рахунок не змінюється. Якщо раніше державна установа вам проводила виплату за номером рахунку, нічого не зміниться. Вам лише потрібно забрати у відділенні нову картку.

Реквізити рахунку можна переглянути в Ощад 24/7 або чат-боті безкоштовно та в будь-який час: https://www.oschadbank.ua/chat

Олексій Лев
Олексій Лев
4 грудня 2021, 3:38
Та не потрібно мені зміняти, міняти картки. мені і одної достатньо, але коли з’являється не активна картка, яку я не можу забрати на даний час. банк робить якісь шахрайські дії. і знову повертаємось в перше повідомлення, 3 абзац! Ваша стандартна відповідь бісить вже. немає відповідних фахівців в цьому напрямку.