Убогий додаток недощад 24/7 і сам банк

DmytroMigrant 30 листопада 2021, 5:13
Ощадбанк-еталон убогості і його додаток «недощад24/7» не виняток
1: постійно не надходять смс про підтвердження операції (одноразові паролі)
2: неможливо здійснити онлайн покупку перебуваючи за кордоном (при тому що всі налаштування в call-центрі зробив перед виїздом)
3: вкрай малий функціонал в порівнянні з конкурентами, а те що є спрацює, хоча б з 10 разу
Самі картки за кордоном працюють вкрай погано, не в кожному терміналі і не завжди. З картками ін. банків проблем немає, то я що, маю кожного разу молитись при оплаті щоб спрацювала картка? Чи позичати в колег кошти, маючи при цьому солідну суму в себе на рахунку, але не можу скористатись ??? Висновок простий: забираю абсолютно всі кошти з цього… непорозуміння, всі депозити і закриваю абсолютно все, що мене пов’язує з цим… Мої рідні будуть переведені в ін банк. Хочете не мати проблем-не зв’язуйтесь з ощадом, бо ж там погано абсолютно все, і гарний дизайн сайту цього, нажаль, не змінить.
OschadbankUA 30 листопада 2021, 10:32
Доброго дня!
Картки Ощадбанку повністю забезпечують проведення безготівкових операцій та платежів за кордоном. Можемо припустити, що проблема виникла локально. Для з'ясування обставин в подібній ситуації рекомендуємо звернутися до контакт-центру — зв'язатись можна цілодобово, в тому числі із-за кордону.
Функціонал Ощад 24/7 постійно збільшуємо, а завтра вже презентуємо новий додаток.

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Убогий додаток недощад 24/7 і сам банк