Пропонують те, що потрібно банку, а не обсуговують клієнтів.

Petro74 18 листопада 2021, 11:09
Звернувся до Ощадбанку м. Київ вул. Олексіївська 13Б, для отримання нової пенсійної карточки. На прийомі у спеціаліста мені пропонували різні послуги (кредитні кошти, страховку здоров‘я‘, перелік магазинів в яких можливо купить товар в розстрочку), — від всіх цих послуг я відмовивсь, пояснивши що мені потрібна лише пенсійна картка. Мені дуже неприємно, коли тобі примусово намагаються «втюхать» плслугу яка потрібна банку. А в цей час люди чекають в черзі, пока мені напллегливо пропонують не те за чим я прийшов. Сподіваюсь зробите висновок, та наведете лад в банку, не марнуючи мій час, та клієнтів які очікують в черзі.
18 листопада 2021, 12:45
Доброго дня! Працівники банку справді можуть запропонувати додаткові продукти. При цьому клієнт має повне право відмовитись, якщо не зацікавлений. Пишемо вам в особисті повідомлення, щоб уточнити деталі розмови. Якщо мало місце нав'язування, обов'язково проведемо з працівниками додаткове навчання.

19036256
19036256
18 листопада 2021, 11:15
Выводов никаких не будет, это в каждом городе Украины происходит, у них сверху дан план по навязыванию кредиток, втюхиванию страховок. От кредитки потом можно написать официальный отказ, а вернуть за оформление страховки не получится. Нужно всех предупреждать, что пенсионная карта и Карта Киянына выдаются бесплатно, а если требуют деньги, смотреть за что хотят содрать, обычно это страхование.
Petro74
Petro74
18 листопада 2021, 18:28
Доброго вечора! Так працівник банку має поаво запропонувати послуги, щовона і зробила.-я від інших послуг відмовивсь, окрім отриманя пенсійної картки, але спеціаліст не звернув увагу на мою відмову, і почав розповідать що я можу купувать товари в магазинах в розстрочку, -я повторивсь що нічого не бажаю, окрім отримання пенсійної картки. На що мені спеціаліст відповів- якщо ви від всього відмовляєтесь, так тоді оформим вам страховку за 70 гривень в місяць,-я знову відмовивсь. На завершення мені сказали, що від нас так не йдуть щоб щось не оформить. А люди ждуть в черзі, пока спеціаліст як Ви висловлюїтесь пропонує послуги. А я вважаю щоб запропонувать, достатньо одного разу, а це, вибачте за слово «намагаються впарить хоть щось" — витрачаючи мій, та клієнтів ощадбанку час. Послугою спеціаліста, я вкрай незадоволений.
StarFighter27
StarFighter27
20 листопада 2021, 13:15
Вас брали шантажом. Если Вы пришли за пенсионной картой, то должны были взять ее, а не соглашаться. У работников есть план и идут на эти шаги любой ценой. Навяжут кредит бабушке — и фиг с ней. Попадет на просрочку — ее проблемы. Навяжут страховку — от нее ни холодно ни жарко. Ничем не помагает

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Пропонують те, що потрібно банку, а не обсуговують клієнтів.