Ощад 24

umah 23 жовтня 2021, 17:35
08.10.2021р через ощад24 оплатив комунальні послуги, але деякі поставщики послуг, кошти не отримали, хоча згідно квітанції, операція виконана успішно. Після пошуків у поставщика довелося писати заяву у відділенні банку про розшук коштів, та сплачувати повторно. Тепер треба чекати відповіді.
25 жовтня 2021, 11:04
Доброго дня! В даному випадку правильне рішення — написати заяву на розшук платежу. Після проведення перевірки вам буде надано відповідь.

19036256
19036256
23 жовтня 2021, 18:00
То, что некоторые поставщики услуг НЕ ПРОВЕЛИ внесение оплаты в базу, банк не виноват. Вот увидите, что оплата прошла, а Вы зря разыскиваете свои оплаты. Я в Ощад 24 оплачиваю коммунальные много лет и все оплаты НЕ ПРОПАДАЮТ. Вы оплатили 8 числа, а счета и проверка поступлений оплат проходит до 5числа.«База даних про борги і нарахування надається постачальниками житлово-комунальних послуг і оновлюється один раз на місяць. Дані у вкладці «Рахунок на 01 __20 ___ р.» і «Історія нарахувань» ідентичні даним, розміщених постачальниками житлово-комунальних послуг в рахунках-повідомленнях і є вихідними даними, на початок поточного періоду. Протягом місяця з 1 по 31 число в комунальні підприємства надходять оплати. В останній день місяця бухгалтер підприємства здійснює перерахунок за особовими рахунками абонентів і закриває місяць. Після закриття місяця формується база даних і передається до 2-го числа. Після перевірки інформації, формується протокол, який направляється в відповідне комунальне підприємство для підтвердження. Після підтвердження протоколу підписом головного бухгалтера та печаткою, формує єдину міську базу даних. До 5 числа дані викладаються на сайт, передаються до банківських установ та в друкарню для друку рахунків-повідомлень.»
2 листопада 2021, 19:30
Да, дійсно, сьогодні кошти з’явилися на рахунках.
2 листопада 2021, 21:32
Их или не вовремя занесли на лицевой счёт, или пользовались (взяв в долг у предприятия, пустив в инвестиции). Так раньше делали.
23 жовтня 2021, 19:41
Не прошла проплата тільки у одного поставщика, у інших вона пройшла. Я не затверджую, що це з вини Ощадбанку, але раніше такого не було.
24 жовтня 2021, 23:27
Назовите поставщика услуги. Я думаю, что это у вас скорее всего газоснабжающая компания, не так ли? В нашем случае было именно так, и не раз. Первый раз я устроил разнос облгазу через горячую линию, обвинив их в не клиент-ориентированности, так как они мне навязывали передавать показания счётчика газа через нелюбимый мною вайбер — у меня телеграм, а они тогда бота в телеграм ещё не запустили. Во второй раз деньги за газ шли НЕДЕЛЮ! Был опять виноват облгаз. За газ оплата производится с маминой карты через Ощад24. Свет и интернет мне оплачивает работодатель из моей зарплаты по моему поручению согласно подаваемым реквизитам.
25 жовтня 2021, 10:15
Да, розподіл газу, але вони запевняють, що перевірили всі свої реєстри.
McDonalds
McDonalds
25 жовтня 2021, 10:56
Пусть ещё раз проверят и повнимательнее. Тогда и толку от них больше будет.