N2

Доброго дня.
Це мiй другий вiдгук в зв’язку з незадовільним обслуговуванням в Ощадбанку. Перший вiдгук був (18.04.2021) з приводу зміни фінансового номера телефону без моєї згоди. Як мені пояснили працівники банку, які подзвонили після звернення на Ваш сайт, що зміна номера телефону сталася в результаті збою програми. Мене звичайно заспокоїли, що такий казус трапився не тільки зі мною та мені тепер особисто треба приїхати і замовити нову картку, можна в будь-якому відділенні Ощадбанку Донецької області. Мій рахунок був відкритий в Новотроїцькому відділенні Ощадбанку Донецької області. У зв’язку зі складною епідеміологічною обстановкою та за станом здоров’я не маю можливості виїхати особисто для замовлення й отримання банківської пенсійної картки. Я змушена оформити довіреність на території РФ, на свою сестру. Вчора (20.10.2021) їй у відділенні Ощадбанку № 10004/08 по вулиці Першотравнева, 85, міста Добропілля, де вона проживає, було відмовлено в прийомi в роботу довіреності, виданої на території РФ. Я залишилася без засобів до існування. Гроші мої, але отримати не можу. Почитала відгуки на Вашому сайті. Сумно. Одиниці позитивних і величезна кількість негативних. Бажаю Ощадбанку процвітання та тільки позитивних відгуків, щоб всі проблеми у людей, пов’язані з Ощадбанком, вирішувалися без всяких перешкод, без шкоди для банку і на благо людей.
23 жовтня 2021, 11:42
Доброго дня! Перевіряємо ситуацію з довіреністю. Очікуйте, будь ласка, на зворотний зв'язок.

25 жовтня 2021, 11:06
А не кажется странным само название «оформити довіреність на території РФ». Вы в какое государство едете? В Россию? Нет!

Так будьте добры, если и оформляете на територии РФ, то имейте совесть заверить её хотя бы в консула Украины.
08081949mama
08081949mama
4 листопада 2021, 19:08
ВАш комментирий тут неуместен. согласно международной конвенции, доверенность, выданная на территории России имеет равные права с доверенностью, выданной на территории Украины и переводить ее на укр. язык не обязательно. читайте законы-помогает
23 лютого 2022, 10:04
Никто и не говорить переводить на укр. язык, но на територии Украины печать росийского нотариуса ничего не значит. По факту бумажка, которой можно подтереть одно место.