70 грн за перевипуск картки кияниина

Alexxx333 5 жовтня 2021, 17:32
Мені треба було перевипустини картку киянина, бо у старої закінчився строк дії. За перевипуск як виявилось, треба сплатити 70 грн якоїсь страховки, яка начебто йде у обовязковому пакеті, і відмовитись від неї не можна.
А усі минулі рази перевипуск був безкоштовний!
Це зараз політика банку — заробляти на інвалидах, чи зловживання менеджера банку?
6 жовтня 2021, 9:56
Доброго дня! Перевипуск картки на новий термін дії не тарифікується. Перепрошуємо за дану ситуацію. Ми перевіряємо її детальніше та зв'яжемося з вами найближчим часом.

19036256
19036256
7 жовтня 2021, 14:30
Жаль, что Вы перед походом в банк не прочитали комментарии, о НАВЯЗЫВАНИИ безсовестных сотрудников некоторых отделений, не нужных услуг. Страховка не обязатеньный, добровольный продукт. Перевыпуск карт БЕСПЛАТНЫЙ.Тем более Вы не в первый раз перевыпускаете бесплатную карту.Если Вам нужно будет получить перевод? Тоже могут наврать, что нужно застраховаться-не верьте.
Alexxx333
Alexxx333
7 жовтня 2021, 16:35
Дякую за відповідь. Мені вже передзвонили з відділення, гроші повернули. Питання вичерпане.
McDonalds
McDonalds
9 жовтня 2021, 21:19
Очередное выполнение плана по продажам сотрудником отделения)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / 70 грн за перевипуск картки кияниина