ValeryN 1 жовтня 2021, 16:12
Відділення за адресою: Суми, вул. Петропавлівська, 53
Сьогодні в першій половині робочого дня, я зайшов у це відділення, для обміну монет — гривень старого зразка та монет по 25 копійок, монети гривні обміняли, а от на рахунок 25 копійок, отримав некомпетентну з посмішкою на обличчі, категоричну відповідь, що їх більше не обмінюють, на моє зауваження про дзвінок до гарячої лінії Ощадбанку, відповіли — дзвоніть, а на зауваження про постанову Національного банку України, була дана відповідь у грубій формі — що б я розповідав це своїй жінці.
Розберіться зі своїм персоналом, особливо на касі, нехай вчать і виконують постанови Національного банку України.

1 жовтня 2021, 16:34
Доброго дня! Дозвольте перепросити за дану ситуацію, з працівниками відділення буде проведено роз'яснювальну роботу.

Напишіть нам, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ та номер телефону для надання зворотного зв'язку. Наперед вдячні.

1 жовтня 2021, 16:29
Банкам України:
до 30 вересня 2021 року здійснювати обмін фізичним особам монет номіналом 25 копійок на монети і банкноти всіх номіналів, що перебувають в обігу, у сумах, кратних 10 копійкам, без стягнення плати за проведення такого обміну.
Ну зашел и почитал что я вижу:
*** ну если брать ссылку на то что вы даете.
1 жовтня 2021, 16:43
И если вы сошлетесь на уполномоченные банки. В этом законе они не указаны. Ихний перечень. Хоть бы ссылку на закон нормальный приложил ей Богу.
ValeryN
ValeryN
1 жовтня 2021, 18:02
Персонально для Вас, посилання на постанови Національного банку України, щоб не було питань.

StarFighter27
StarFighter27
1 жовтня 2021, 20:31
Вы случайно не опоздали? Номинал 25 копеек вывели с оборота еще в коронавирусном 2020 году., а не в 2021-м
4 жовтня 2021, 17:21
Монеты выводят с оборота, они перестают быть платежным средством, но дается еще время на их обмен.
4 жовтня 2021, 17:20

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Повна некомпетентність персоналу цього відділення Ощадбанку і невиконання постанови Національного Банку України від 12 серпня 2020 року N 117