Працюють у невідповідності чинному законодавству України

Євген Переверзєв 21 вересня 2021, 16:34
Сьогодні 21.09.2021 р. У відділенні за адресою вулиця Декабристів, 9, Кропивницький, Кіровоградська область, 25006, мені було відмовлено у відкритті рахунку з причини не пред’явленя паспорту та ідентифікаційного коду, але мною було пред’явлено е-паспорь у додатку дія. Після моїх роз’яснень, щодо того що згідно чинного законодавства України НБУ надав громадянам право під час відкриття рахунків пред’являти працівнику банку е-паспорт, а саме постановою Правління НБУ від 14.06.2021 р. № 50, яка набрала чинності 16 червня 2021 року, мені відповіли що не мають можливості відкрити рахунок, і даних норм не знають. Хочу відмітити даних працівників Калюжна Людмила Петрівна, Жердієва Ольга Володимирівна.
Після цього здійснив запит на дзвінок, та вирішив отримати інформацію на гарячій лінії, але меня було сказано, що наразі не має нормативної бази для цього, а на мої доводи було сказано, що ми більше нічого Вам не відповімо. Жахливе обслуговування, та банк, нікому не рекомендую.
21 вересня 2021, 17:44
Доброго дня! На даний момент банк здійснює доопрацювання програмних комплексів, аби прийом документів за допомогою додатку «Дія» став можливим. Про реалізацію цього способу ідентифікації ми обов’язково проінформуємо наших клієнтів. Перепрошуємо за незручності.

19036256
19036256
21 вересня 2021, 20:33
Нет у Ощадбанка пока взаимодействия с Дией,
ArcticBurn
ArcticBurn
22 вересня 2021, 12:12
«Після моїх роз’яснень, щодо того що згідно чинного законодавства України НБУ надав громадянам право під час відкриття рахунків пред’являти працівнику банку е-паспорт, а саме постановою Правління НБУ від 14.06.2021 р. № 50, яка набрала чинності 16 червня 2021 року, мені відповіли що не мають можливості відкрити рахунок, і даних норм не знають» — Тільки там не вказано, що банк зобов’язаний відкривати рахунки при наданні документів з дії)

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Працюють у невідповідності чинному законодавству України