Заблоковано інтернет-банкінг без попередження!

Юрій Волошин 15 вересня 2021, 12:19
Я військовий пенсіонер, працюю, і ось минулого року вирішив накопичити пенсію, щоб дома зробити ремонт. Рік накопичував, ось прийшов момент ремонту, отримав я новеньку картку, відновився в інтернет-банкінгу, і відразу перерахував гроші підряднику. І ось наступного дня намагаюсь зайти в ощад24, щоб сплатити підряднику черговий рахунок, але замість піна на вхід телефонує їхня недолуга роботка Софія і каже мені, що картку заблоковано службою фінансового моніторінгу, для операцій в інтернеті, для вирішення проблеми я повинен замовити нову картку і повідомити менеджера, щоб з мене банк зняв обмеження. І це без попередження чи з’ясування обставин, як в нормальному банку, в Приваті, наприклад. По телефону мені відповіли, що проблема виникла через надмірну активність після тривалого часу бездіяльності. Якого дідька? Може їм треба ще по кишенях в мене понишпорити? Якось пояснив свому підряднику відсутність переказу. Пішов у відділення банку, написав заяву на зняття обмежень, знову надав всі свої дані, і… Все! Ніяк питання не вирішилось! До речі, оплату в магазинах карткою чомусь можна проводити, проте NFC на телефоні — до побачення, в мене картка прив’язана до Google Pay! Як вирішити питання? Нову картку не хочу замовляти, це місяць пройде, і ще не варіант, що отримаю її вчасно! Їхати через все місто, стояти в черзі, ще й не нарватися на обідню перерву. А зараз ще й наражатися на ковід. Припиніть знущання над атовцями-пенсіонерами, Ощадбанк!
15 вересня 2021, 13:14
Доброго дня! Обмеження фінансового моніторингу можуть бути встановлені виключно з міркувань безпеки коштів. Можемо припустити, що по рахунку зараз дозволено проведення операцій саме з фізичним зчитуванням картки і тому платежі за допомогою NFC не відбуваються.

Хотіли б перевірити ситуацію детальніше. Напишіть, будь ласка, в приватні повідомлення ваше ПІБ, номер телефону та адресу відділення, до якого звертались для написання заяви.

Юрій Волошин
Юрій Волошин
15 вересня 2021, 13:26
Я все прекрасно розумію, проте як? Як можна їх встановити без попередження або узгодження? І чому немає реакції після звернення до відділення? Комунікативність просто вражає!

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Заблоковано інтернет-банкінг без попередження!